merius.sk

V SKRATKE O Merius

Spoločnosť MERIUS, a.s. so sídlom na Štefánikovej ulici v Bratislave sa zameriava na komplexné riešenie developerských projektov na slovenskom trhu a v oblasti realitného developmentu jej už niekoľko rokov patrí stabilná pozícia. Portfólio aktivít spoločnosti MERIUS, a.s. zahŕňa realizáciu rezidenčných, kancelárskych, ale aj priemyselných projektov. Za projekt Stefanium získala spoločnosť MERIUS, a.s. ocenenie v súťaži „Stavba roka 2007“. Spoločnosť MERIUS, a.s. dlhodobo vyhľadáva príležitosti v rôznych sektoroch podnikania a vstupuje do atraktívnych projektov kapitálovým ako aj mezanínovým financovaním

NAŠE PORTFÓLIO
Merius
Merius
Merius
Merius
Merius
Merius
Merius
Merius
Merius
Merius

KANCELÁRSKE PRIESTORY V BRATISLAVE

Hľadáte reprezentatívne kancelárske priestory v Bratislave? Luxusná reprezentatívna budova v centre pripravená priamo pre Vás. Viac informácií sa dozviete na


stefanium.sk

NAŠE PORTFÓLIO

Merius

STEFANIUM

Štefánikova 6 je nepochybne jednou z najlepších adries v meste. Jej poloha v blízkom susedstve Úradu vlády a Prezidentského paláca ponúka jednoduchú a rýchlu dostupnosť z centra, ale zároveň dostatočnú mieru súkromia a pokoja na sústredenú pracovnú atmosféru.

Merius

EDENPARK

Moderný polyfunkčný komplex pozostávajúci z 268 bytov, komerčnej pasáže s obchodnými prevádzkami na prízemí a podzemného parkoviska s 355 parkovacími státiami je situovaný v jedinečnej lokalite – v tesnej blízkosti Štrkoveckého jazera v Bratislave, medzi ulicami Drieňová a Prešovská.

Merius

LETNÁ RESIDENCE

Letná Residence je moderný polyfunkčný objekt, určený na bývanie a podnikanie. Komplex s vysokým európskym štandardom sa nachádza v bratislavskej mestskej časti Nové Mesto na rozhraní Hálkovej a Letnej ulice.

Merius

MEINL RESIDENCE

Moderný polyfunkčný komplex Meinl Residence situovaný v mestskej časti Ružinov časť Nivy, predstavuje príjemné mestské bývanie v 82 bytových jednotkách, pozostávajúci z troch samostatne prístupných blokov, komerčnou pasážou s obchodnými prevádzkami na prízemí a tromi podzemnými podlažiami, ktoré poskytujú spolu až 241 parkovacích miest.

Merius

ŠOLTÉSOVEJ 12

V roku 2001 spoločnosť MERIUS, a.s. prestavala päťpodlažnú budovu v centre Bratislavy. Na Šoltésovej 12 vyrástla moderná stavba spĺňajúca všetky požiadavky na kvalitné administratívne priestory. Celková plocha na prenájom predstavuje 995 m2. Administratívne priestory na tejto adrese spoločnosť prenajímala do roku 2006.

Merius

STEIN BEVERAGES

Do portfólia spoločnosti MERIUS, a.s. do roku 2006 patril aj bratislavský pivovar Stein. Spoločnosť si dala za cieľ vylepšiť imidž značky a dostať jej pivo do širšieho povedomia. Vďaka premysleným opatreniam a rozvážnym krokom sa to nakoniec podarilo, a značke patrilo 3 miesto medzi pivovarmi.

Merius

KARPATSKÁ 16

Jedným z prvých projektov spoločnosti MERIUS, a.s. bola kompletná rekonštrukcia historickej budovy v bratislavskom Starom meste na Karpatskej 16. Vznikli tu administratívne priestory s rozlohou 1 000 m2. Ich správa a prenájom boli v portfóliu spoločnosti do roku 2005.

Projektové financovanie, Správa majetku

Máte zaujímavý projekt?
Kontaktujte nás prostredníctvom formuláru nižšie a my sa s Vami radi stretneme.

Stefanium office building Bratislava

ZANECHAJTE NÁM SPRÁVU

MERIUS, a.s.
Štefánikova 6/A
811 05 Bratsislava
Slovenská republika

E-mail: merius@merius.sk
Tel.: +421 2 57 20 11 20Nájdite nás na mape

© 2020 merius.sk všetky práva vyhradené | o tento web sa stará domarstudio.sk